Мормоджиг

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Мормоджиг » Снаряжение/аксессуары(сумки,рюкзаки,жилеты) » Снаряжение (Обувь, одежда, рюкзаки, сумки, жилеты,аксессуары и т.д.)


Снаряжение (Обувь, одежда, рюкзаки, сумки, жилеты,аксессуары и т.д.)

Сообщений 541 страница 570 из 723

541

Дед Мороз принёс очередную рыболовную полезняшку, в хозяйстве пригодится  :cool:

+1

542

Наконец-то дошли руки до долгожданной обновки [взломанный сайт] [взломанный сайт]

+1

543

И небольшой довесочек к очкам  :)

+1

544

Вадим, хорошые вещи покупаешь! лови  плюсик жырный! молодец!  :cool:

0

545

Спасибо, Арнольдас  :)

+1

546

Велике прохання до мормосансеїв порадити яку поясну сумку придбати краще?

+1

547

Aleksis300 написал(а):

Велике прохання до мормосансеїв порадити яку поясну сумку придбати краще?

Це дуже інтимне питання.  :D
Як із дівками - комусь білявку, комусь чорнявку... комусь 5-й подавай, а кому й 1-го вистачає...

Мені от досі більш усіх сумок подобаються пластикові ящики, та не кожен ящик на плечах поносиш (хоча є і такі моделі).
Тому, коли всеж таки прийняв рішення купити поясну сумку, то насамперед звернув увагу на ті моделі, що мають напівжорстку конструкцію. Такі моделі є наприклад у Сіммс, дуже зручні.

У мене Simms Headwaters Guide Hip Pack. Хотів трохи меншу, але сподобалася тим, що у розкритому положенні у мене по суті робоча платформа під руками, можна усі маніпуляції із приманками, мормихами та поводками робити стоячі у воді - якщо щось випаде з рук, то у розкриту сумку, та й впавши, йому просто нікуди там закотитися.
А ще зручні широкі крила на поясному ремені, я іх використовую як тримач для вудилища, коли перев'язуюсь.  :cool:

+4

548

Мої місцеві мормосансеї радять не зациклюватись на сімсі , а переглянути патагонію , та евер грін. Що Ви на це скажете?

0

549

Aleksis300
Советую обратить внимание также на сумки фирмы Fishpond.
Сам пользуюсь периодически парой жилетов и сумками от этой конторы, все очень продуманно, качественно и удобно  :cool:

0

550

Причина проста в жилеті тупо болить спина , тому і прошу порадити , можливо буде результат. Обов'язково розгляну всі варіанти , бо дуже хочеться , щоб риболовля приносила радість , а не біль і страждання.

0

551

Aleksis300 написал(а):

Причина проста в жилеті тупо болить спина , тому і прошу порадити , можливо буде результат. Обов'язково розгляну всі варіанти , бо дуже хочеться , щоб риболовля приносила радість , а не біль і страждання.

Я собі придбав отаку сумку. https://www.olx.ua/obyavlenie/sumka-pol … o3V7g.html
Мені подобається. Помірна ціна.

+2

552

Aleksis300 написал(а):

Причина проста в жилеті тупо болить спина , тому і прошу порадити , можливо буде результат. Обов'язково розгляну всі варіанти , бо дуже хочеться , щоб риболовля приносила радість , а не біль і страждання.

не думаю що сумка врятує...
може краще рюкзак?
поясну сумку я відкинув, тому що трошки не зручно. рюкзаків маю три від маленького до великого.
маю можливість робити план на рибалку - тому з нано- та мормишкою - взагали пару коробок достатьно.

а у мене питання таке - а які чоботі хто використовує та шкарпетки чи щосььь
проблема відомо - є місця де треба постояти у воді 10-15см півгодинки... звичайні чоботи - потіють в середині...
чоботи з пінки - наступив на ракушку чи гілку - і немає чоботів :-)
дайте пораду комплексну?
PS дивлюсь на термошкарпетки та гумові чоботи

0

553

Golova написал(а):

Александр
Огромное спасибо!Очень полезная информация. У нас габариты примерно одинаковые,я только тяжелее на 10кг.но думаю это не существенно.
Я с лодки больше нахлыстом собираюсь ловить.Сидя уже заброс практиковал,не так далеко как стоя но достаточно для поймать рыбу.Заметил что красноперка когда в воде стоишь меньше шугается человека, это не я придумал но подтверждаю что это действительно так.А вот многие говорят что лодки она еще меньше боится так что очень далекими забросами увлекатся не стоит.Знаю Саша Дикий лодочник еще тот,надо его попытать.
Я в такие дебри хочу забраться,что без лодки там никак, там трясовина(не знаю как по русски) опасно лазить по дну ногами только плыть.А места там сказочные мало кто там бывает,местные только и то очень редко.С лодкой надеюсь существенно расширю горизонты и порадую себя и форумчан красивыми фото.

Роман, посмотри как сделано дно на локах Харис. там планки соединяюся так сказать через Н разъемчик. таким образом перед надуванием надо положить , соединить а потом надувать. так ты сделаешь себе твёрдый пол. поверь - это очень хорошо.
лодку ты выбрал удобную, совет один - всегда смотри на погоду, если собираешься на ней ловить за 5 км :-)

+3

554

alex323 написал(а):

тому з нано- та мормишкою - взагали пару коробок достатьно.

чоботи з пінки - наступив на ракушку чи гілку - і немає чоботів
дайте пораду комплексну?
PS дивлюсь на термошкарпетки та гумові чоботи

Куртка с большим количеством карманов, пользуюсь бундесферовской ветровкой-нравиться! Покупать на размер больше, под низ одевать что годиться по погоде.
При ловле с лодки, небольшой контейнер. Удобно.

Сапоги с пенки, супер штука. Обязательно вкладыши. Есть модели с усиленной подошвой :cool:

+2

555

alex323 написал(а):

. звичайні чоботи - потіють в середині...
чоботи з пінки - наступив на ракушку чи гілку - і немає чоботів

Зараз є з чого вибирати,якщо з пінки то одразу кажу потрібно брати дорогі,такі як леміго легко рвуться.Якщо резинові то термошкарпетки не поможуть,а може ще й пришвидшать запотівання,тому що дихають краще,ліпше буде надівати неопренову шкарпетку.

+1

556

Сумку треба вибирати, виходячи з потреб. Наприклад влітку коли йду ловити рибу в якесь конкретне місце невеличкої сумки через плече (no name, купив на ринку) хватає щоб покласти коробку з голавльовими блещнями і т.п., чи взимку - коробку + декілька пачок з робочим силіконом. А на фести чи змагання беру більшу і запаковую під зав'язку. Раніше була KIBAS, тепер SIMMS.
На рахунок чобіт можу ствердно сказати, що гумові для зими не підходять, гума твердне на морозі і стає незручно. На рахунок теплоти і сухості ніг використовую термошкарпетки + SALMOвські двойні флісові шкарпетки чи "чулки-вкладиші" як їх деякі інтернет магазини називають.
Сам я дивлюсь в сторону чобіт з пінки із комбінованою підошвою, здається в NORFINа бачив, але трохи коштують.

Отредактировано romka377 (2017-01-22 17:00:57)

+2

557

Для полювання використовував пінку. Для ходіння легенькі , ногам тепло , та є одне но , що не сподобалось . При переході по стерні соломина проштрикнула підошву. Уявіть , що зимою Ви на риболовлі стали на патика у воді , а ще гірше на розбите скло . Це вже не приємно. Зараз є комбіновані варіанти. Низ з гарного матеріалу , а верх утеплений і так само водонепроникний. Тримав у руках виробник Канада по ТТХ до -30С. А самй простий і перевірений метод це чуні у калошах , або валянки у хімзахисті  :tomato:  :D

0

558

перепрошую, але то я не для зими... а для весни :-)
сьодні дивився у Флагмані - прикольні такі made in Ukraine під 400 грн , вчора в Ібісе - французські. класна модель тягне під 2-3 тис.

зрозумів що здається щастя в неопренововій шкарпетці?
пінка - гарна, але проколоти легко, гума - потіє... тому гума+неопрен буде вау?
так чи ні? уточнюю - на весну-літо-осінь

0

559

А сапоги из пенки я тоже проколол камышиной 
За 3 тыс уж лучше тогда брать вейдерсы

0

560

Прошка ТТ написал(а):

А сапоги из пенки я тоже проколол камышиной 
За 3 тыс уж лучше тогда брать вейдерсы

так, бачив на якомусь форумі - вейдерси недорогі і кросовки дешеві :-)
тільки проблема з переохолодженням залишиться...

міркую, що треба неопренові шкарпеткі и гумові чоботи... або з пенки недорогі з вкладишами... на 3000 вийде 8 пар :-)

0

561

Прошка ТТ написал(а):

За 3 тыс уж лучше тогда брать вейдерсы

За 3 тыс. тогда лучше уже взять ПВХ мини лодку - проблемы с промоканием и переохлаждением ног точно не будет!  :D

(я себе уже присмотрел переносной экземпляр, весит всего 8,5 кг  :whistle: )

+4

562

Прошка ТТ написал(а):

А сапоги из пенки я тоже проколол камышиной 
За 3 тыс уж лучше тогда брать вейдерсы

Какие???Где такие цены если это не шутка :)

+1

563

alex323 написал(а):

прикольні такі made in Ukraine під 400 грн , вчора в Ібісе - французські. класна модель тягне під 2-3 тис.

Чим брати гівно,то краще не брати нічого,я взагалі чоботи майже не використовую,користуюсь хорошими берьцями з гортекса (роса і тп фактори пофіг)один мінус ціна.Але якщо купувати,то краще високотехологічні,щоб потім не працювати на лікарство,і не говорити який я був дол...б що в свій час зажав гроші на взуття.Ніяка риба не варта цього щоб через неї гробити свої ноги та здоровя,сам не раз бачив як виходять з води в забродах,аж сині від холоду,а в результаті зловлять трішки більше від нас.
  Так що як каже Денис може краще і лодку :D а краще і одне і друге :playful:

+2

564

Вітя, але у нас допустимо є такі місця що з обичьнимі чоботи не дійдеш до води, а тягати з собою гумові та потім надягати у води немає сенсу. Ось і мучяется Литовець)))

+1

565

antistatic333 написал(а):

є такі місця що з обичьнимі чоботи не дійдеш до води,

Так про що і мова,потрібно купити хороші,може не одразу трішки підскладати грошей,але купити річ.А то деколи дивишся і смішно катушка стелла,спін за 400ує ,а взуває порвані чоботи і каже що на щось краще не вистачило :D

+1

566

Так, я й не проти купити хороші речі, тільки як і сказав є місця що потрібно йти до води по воді там точнісінько з чоботи не пройдеш які вони не були дорогі, а от де берег твердий, тоді інша справа ... А в іншому ти адже ти знаєш мене, я як і ти люблю гламурні і якісні речі  :D

+1

567

antistatic333 написал(а):

А в іншому ти адже ти знаєш мене, я як і ти люблю гламурні і якісні речі

ОТОЖ :D  :D  :D

+1

568

Потрібно створювати нову гілку : "Гламурятники" :D  :tomato:

+1

569

:rofl:

0

570

Golova написал(а):

Какие???Где такие цены если это не шутка

http://www.snasti.crimea.ua/snasti/Обувь для рыбалки, вейдерсы

http://www.snasti.crimea.ua/snasti-19212.php
http://www.snasti.crimea.ua/snasti-19210.php

http://www.salmo-elite.com.ua/73-kombin … --vejdersy

http://bestfish.com.ua/Veidersy-Vision/Keeper-STKFT/

0


Вы здесь » Мормоджиг » Снаряжение/аксессуары(сумки,рюкзаки,жилеты) » Снаряжение (Обувь, одежда, рюкзаки, сумки, жилеты,аксессуары и т.д.)