Мормоджиг

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Мормоджиг » Приманки из силикона и не только. » Самодельные силиконовые приманки от мастеров.Впечатления.Пожелания.


Самодельные силиконовые приманки от мастеров.Впечатления.Пожелания.

Сообщений 601 страница 607 из 607

601

Не дарма кажуть , що мудра думка приходить пізніше. :D Це все від нашої бідності , бо не можем ми собі дозволити таку розкіш , як обрив дорогої оригінальної приманки. Ось і починається плагіат , та різне рукоблудство.

0

602

Aleksis300 написал(а):

Не дарма кажуть , що мудра думка приходить пізніше.  Це все від нашої бідності , бо не можем ми собі дозволити таку розкіш , як обрив дорогої оригінальної приманки. Ось і починається плагіат , та різне рукоблудство.

Щоб не було несанкціонованої реклами, не буду вказувати ссилку, але є ресурси, де їстівний силікон деяких брендів регулярно продається з досить великими знижками, щоб навіть посунути будь яку саморобку.

П.С.: Я вже затарився на кілька років вперед (на всяк випадок).  :D

+2

603

Закинь точку мені в лічку тоже маю бажання затаритись на пару років.

0

604

Aleksis300 написал(а):

Щоб не було несанкціонованої реклами, не буду вказувати ссилку, але є ресурси, де їстівний силікон деяких брендів регулярно продається з досить великими знижками, щоб навіть посунути будь яку саморобку.

Є тема!Це є корисним.Але відверта реклама буде тертись.Бачу без цього нікуди,так хай воно носитиме хочаб упорядковано-організований характер.Багато хто бажає ділитись ссилками на корисні інетресурси,магазини тощо,без будь якої комерційної подопліки.Викладати все тут:
Полезные статьи и ссылки на дружественные ресурсы.

0

605

Денис7 написал(а):

Щоб не було несанкціонованої реклами, не буду вказувати ссилку, але є ресурси, де їстівний силікон деяких брендів регулярно продається з досить великими знижками, щоб навіть посунути будь яку саморобку.

П.С.: Я вже затарився на кілька років вперед (на всяк випадок).

Денис если несложно ,то можно ссылочку в ЛС скинуть.
а то чуствую што мне реально чевото нехватает по приманкам. :crazyfun:

0

606

anri написал(а):

Денис если несложно ,то можно ссылочку в ЛС скинуть.
а то чуствую што мне реально чевото нехватает по приманкам.

И мне :yep:

0

607

Сезон отрыбачил на резину МANZ,отличная резина! малька бы только покрепче сделать ,а то после  50 поклевки расслаивается на 2 части 8-)

0


Вы здесь » Мормоджиг » Приманки из силикона и не только. » Самодельные силиконовые приманки от мастеров.Впечатления.Пожелания.