Мормоджиг

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Мормоджиг » ПРИМЕНЯЕМЫЕ УДОЧКИ 5 » Применяемые удочки.Описание,обсуждение 4.


Применяемые удочки.Описание,обсуждение 4.

Сообщений 271 страница 300 из 1000

271

colorprint написал(а):

Суть проводок — імітація наноджигу, але з меншою амплітудою коливать та меншим провисом шнура і автоматично більшою частотою + паузи. Можна і з натяжкою шнура акуратно пошевелити мормишку на дні високочастотним зудом + паузи — також працює. Можна перейти на мікроджиг з вагами 0,7-1 г і т.д. Думаю, що проводок можна придумати дуже багато — сама палка підскаже, що з нею робити.

Саме цей варіант по пасивному окуню один з найкращих для Матагі 562. Трохи додам - якщо витягнути бланк у одну лінію зі шнуром, то на паузі при малій амплітуді (такі собі повільні плавні рухи) приманка ледь рухається. Шнур при цьому не має провису. Звісно, з точки зору того, що при різкому тичку не буде амортизуючого ефекту від самого бланку, але коли річ йде про зовсім пасивного окуня, то діє безвідмовно.

+3

272

Glebov написал(а):

Всё отлично, но на мой сугубо личный взгляд, форе должен быть покороче. Даже на фото видно, что указательный палец не дотягивается до бланка, а по идее - должен. Многие пользователи этого девайса (и я в том числе), пишут как раз о возможности работы бланка простым постукиванием по нему пальцем.

Я с вами полностью согласен,это была примерка после которой форе переточили укоротив на 2 шайбы пробки,теперь палец на бланке 8-)
фото по позже скину,мастер возится с ручкой не могу отобрать чтоб сфотать)))

Отредактировано Фантом ФРСКК (2017-03-09 13:24:04)

0

273

Саме цей варіант по пасивному окуню один з найкращих для Матагі 562. Трохи додам - якщо витягнути бланк у одну лінію зі шнуром, то на паузі при малій амплітуді (такі собі повільні плавні рухи) приманка ледь рухається. Шнур при цьому не має провису. Звісно, з точки зору того, що при різкому тичку не буде амортизуючого ефекту від самого бланку, але коли річ йде про зовсім пасивного окуня, то діє безвідмовно.

Денис7, дякую, обов'язково попробую. І саме головне в продовження вище сказанного, з Matagi TWJ-562XUL ви відчуваєте мінімальну приманку (мормишку 0,2-0,3 г), дуже впевненно відчуваєте і розумієте що ви з нею робите і від цього отримуєте неймовірний кайф від того що ви свідомо контролюєте і керуєте різноманіттям анімації. І розумію, що зараз знову нарвусь на критику :) в наноджигу такого немає, ви довіряєтесь розмашистій грі шнура, а що він зробить вже не так від вас залежить, не така акцентована і витончена анімація — хоча повторюсь — оригінальна придумка. З другого боку, якщо наноджиговою палкою хочеться перейти на високочастотку то також незручно, відразу ж появляється відчуття, що хочеться чогось трошки бистрішого.

P.S. Ну і тут понеслось :) — наноджиговою палкою ви себе обділяєте в кайфу виважування, що дарить трішки бистріша палка, про чуйку і точність заброса я взагалі мовчу. І повірьте я ще дуже толерантний до наноджига, в нас багато спінінгистів висловлюється набагато різкіше.

Отредактировано colorprint (2017-03-09 13:58:18)

+1

274

colorprint написал(а):

antalant, я би відразу вам радив цілитися на Matagi TWJ-562XUL. Можливо Mukai AS-1602 "Super Under 0" було б ще краще, але цей спіннінг ще дорожчий і важкодоступний.
По Matagi TWJ-562XUL — в мене пока з ним чотири нетривалих рибалки, але палка щоразу дивує все більше і більше. Вчора був з ним на рибалці в чьотирьох різних точках — окунь був всюди мега пасивний, да і вода трохи мутновата, поплавочніки і спінінгисти з відвідним сиділи понулям — а ця «зараза» виманювала окуня всюди.  Хочя з класичними мормишками для наноджигу (вольфрам 0,35 г - 0,5 г, крючок OWNER Otoshikomi Chinu 14-16, пайка своя) і дюймовою тантою, чи то хвостиком від тіпсіка чи нідлика, чи то берклівським мотильом, чи то дюймовим JavaStick — важко щось не зловити. Дуже вдало Matagi TWJ-562XUL описав Денис в рубриці «ПРИМЕНЯЕМЫЕ УДИЛИЩА. ОПИСАНИЯ. ТЕСТЫ. РЕЙТИНГИ. БЕЗ ФЛУДА». Я ще раз перечитав уважно цей опис — все вірно і практично немає що добавити.

Хіба, що тут хотів би додати, Matagi TWJ-562XUL ніби розроблялась для мормишингу — зудящих проводок в товщі води, а зараз рання весна, окунь ще доволі пасивний — по всій теорії час наноджигу. Але тим не менше Matagi TWJ-562XUL прекрасно ловить пасивного окуня проводками, коли опускати мормишку на дно. Суть проводок — імітація наноджигу, але з меншою амплітудою коливать та меншим провисом шнура і автоматично більшою частотою + паузи. Можна і з натяжкою шнура акуратно пошевелити мормишку на дні високочастотним зудом + паузи — також працює. Можна перейти на мікроджиг з вагами 0,7-1 г і т.д. Думаю, що проводок можна придумати дуже багато — сама палка підскаже, що з нею робити.

Отредактировано colorprint (Сегодня 12:48:48)

Дякую Вам за пораду! Буду мати на увазі. Але зараз у мене скрутне фінансове становище, тому гадаю, що мене поки що і Трапара задовільнить. Тим паче ще раз дякую за відверту пораду та відкрите спілкування!

0

275

Щось всі мовчать, а я продовжу — якщо рубати правду-матку то вже до кінця. Я, зі своїм скромним досвідом, хотів би в першу чергу дуже сильно подякувати цьому форуму, а особливо Денису7, Golova (Роману), Дикому Олександру та іншим активним учасникам (можливо останій мій пост — забанять :)). Якби не цей форум, так би і путався в поняттях, стилях і т.п., що стосується мормоспінінгу, що доречі спостерігається на харспіні. Нарещі сформувалась, якась класифікація, термінологія і означення різних стилів, сформувався якийсь порядок. Зрозуміло, що під назвою «наноджиг» ще до тепер існує путанина, багато хто з спінінгістів-початківців розуміють щось своє під терміном наноджиг, але коли виложують таке відео в ютубі:
«Секреты Ловли. Наноджиг по Чёрному. Спиннинг для наноджига. Matagi TWJ602UL.»
https://www.youtube.com/watch?v=BFKbP0B2Byc
на якому такі метри як Коля Чорний і Мітюріч анонсують Matagi TWJ602UL як палку для наноджигу, бланк якої японський виробник зробив для нашого ринку сугубо під наноджиг — то я вже нічого не розумію.
Наскільки я чув, то ця палка виявилася навіть не під мормодроч, а під мікроджиг. Я допускаю, що не знали, що заказували під наноджиг, а приїхав мікроджиговик, але ж перед тим як знімати відео протестуйте.
Тому Роман деколи стає смішно наскільки Ви ревносно оберігаєте наноджиг від неправильних трактувань і застосувань, коли сам родоначальник стилю робить такі ляпи.
Ще цікаве запитання, чому сам Коля Чорний не появляється на цьому форумі?, як самому професійному форумі в Україні по наноджигу (наскільки я знаю). Можливо статус не дозволяє «снізойті с нєбєс» до простого народу, або забив він на той наноджиг, ловить АйсКубом і ляє приманки (треба признати, що непогані приманки) :).
І ще раз про наноджиг, да прікольний стиль половити на рослабоні і споглядати природу, але мені здається, що є більш ефективніші і не менш естетичні стилі і спінінги в роботі з мормишкою. Треба замітити, що і ідеальні умови для наноджигу не так легко знайти — нелюбить він наших жабовників з травою і намулом на дні. Але єдине, що може реабілітувати цей стиль в моїх очах, це ексклюзивність анімації приманки провисшим шнуром. Я маю на увазі, що наноджигом задається настільки неповторна гра приманки, що ні яким іншим стилем не можливо найти альтернативну гру, щоб спокусити пасивного окуня.
Цей нюанс якраз і збираюся перевірити, одночасно беручи на рибалку два спінінга — один для наноджигу (Bellezza 602 XUL, а другий для мормишингу Matagi TWJ562XUL). Можливо я зробив поспішні висновки.

Отредактировано colorprint (2017-03-09 17:05:14)

-1

276

Юра, я терпеливый но млядь выскажусь.
У тебя есть две палки и ты уже всем вынес мозг своей мешаниной.
Не дай Бог, у тебя появиться Кубик и Мукаи, ты за@бешь всех.
И не берись рассуждать о Черном и Митюриче, тем более не зная всей подоплеки этого дела.
Денис немного в теме,  и то его как-то криво обьехали с 602, потому и хрень такая.(коммерция она такая коммерция!!!)
Вот помолчи, полови чуть чуть. Оно вот это все , что тебе Голова и Деня разжевывают, через руки дойдет быстрее. Гораздо быстрее.

П.С.
И Вик он совсем не лох, и твою Матаги 562 он затяжелил не напрасно(и при этом удлинил немного).
Полезь на старый форум МММ, почитай внимательно этот и 3,14здяч на водоем.
И все у тебя будет хорошо... И Кубик не понадобиться.

П.П.С.
Хочешь, я тебе пришлю 602 с вышеуказанной видяхи, и тебе может станет понятнее...

Отредактировано Дикий (2017-03-09 17:14:51)

+2

277

Всё доходчиво и понятно. Были и белки и прототипы и смиты и мукаи, каждому своё! Руки у всех разные,
надо только больше ловить, а потом делать выводы, поддерживаю!

0

278

colorprint, Юра, внимательно прочитал этот пост и выделил один момент - влияние типа дна водоёма и его заростаемости на стиль ловли.

Это очень важный момент, который я упоминал лишь вскользь, а ведь ему надо уделить хорошую такую "простыню" текста.
В наноджиг, именно с чёрными проводками, я пришёл с классического микроджига (наверное как и многие из нас) и это сильно увлекло своей необычностью и мягкими удилищами. Всё было интересно для изучения и освоения. Увлечение это началось уже в начале осени, захватило зиму, весну... но на следующий год с приходом жары и заростанием водоёмов, я столкнулся с проблемой нахождения мест для выполнения чёрных проводок...  хорошие перспективные места заросли и стоило уронить приманку на дно как тут же происходил зацеп.
Приходилось именно для чёрных проводок искать подходящие места с относительно чистым дном.

Чуть позже начались эксперименты с мормышкой и уже несколько другими удилищами, пригодными под этот стиль.
И вот тут практически с первых рыбалок стало очевидно, что мормышка и ловля в толще воды - это превосходный способ ловли летом даже в достаточно заросших местах (не везде конечно, но относительно мест для ловли чёрными проводками несравнимо больше).

В дальнейшем практика показала, что мормышка вообще всесезонная приманка, это и так понятно - даже если станет лёд, то использовать по первоначальному назначению - кивок.  :D
А вот чёрные проводки у меня прекрасно работают по очень пассивной рыбе и особенно весной и поздней осенью. Летом же рыба активная и душа также требует большей динамики и здесь мормоспин становится великолепным способом ловли. Ещё один плюс мормышки - ассортимент трофеев. Попадается почти всё, что есть в водоёме и питается в разных слоях воды, от верховки до щуки и судака.

Пропуская подробности, скажу - на данный момент конкретно для меня мормышка в рыбалке стала занимать больше времени, чем чёрные проводки. Эта ловля более динамична, более спортивна, более разнообразна. Тем не менее ежегодно сталкиваюсь с ситуациями, когда рыба попадается исключительно при "чёрном" выкачивании. При этом именно чёрные проводки приносят самые крупные трофеи, самые крупные щучки, самые крупные окуни и конечно же караси (однажды попался и приличного размера подлещик). Поэтому не правильно было бы отбросить один из стилей, они дополняют друг друга. И по этой причине оптимальный вариант - это иметь в арсенале пару толковых узкоспециализированнх удилок, чтобы на водоёме быть готовым к любой ситуации и любым условиям, особенно на незнакомом водоёме или просто новом месте.

+7

279

OLEGT написал(а):

Всё доходчиво и понятно. Были и белки и прототипы и смиты и мукаи, каждому своё! Руки у всех разные,
надо только больше ловить, а потом делать выводы, поддерживаю!

Олег, вспомни как прошлой весной мы в поисках рыбы обошли пол водохранилища, а потом решили выйти на реку и там обнаружили стаи краснопёрки... не было ни Мукаев, ни Белок, ни Смитов. Мне пришлось перевязаться на мормышку и ловить чем... UFM 60 SSS, палкой, которую и близко никто не представит в качестве мормо...  :D  зато как краснопёрочки атаковали! Жаль место это нашли лишь под конец рыбалки.
Так что при желании или отсутсвии выбора можно мормышить почти любой палкой.  8-)

+2

280

Согласен, было дело. UFM тоже "неплохие" спины, особенно BWS , даже у Дениса был волшебный :crazyfun:

0

281

OLEGT написал(а):

Согласен, было дело. UFM тоже "неплохие" спины, особенно BWS , даже у Дениса был волшебный

О да. Именно та моделька ЮФМ-ки точно была "волшебной палочкой", ловила везде!  :cool:  Даже если ни у кого не клюёт, берёшь её и с того же места начинаешь доставать рыбов . Но я ж такой... всё время хочется что то новенькое, даже если старенькое отлично справляется.  :D

+2

282

colorprint написал(а):

на якому такі метри як Коля Чорний і Мітюріч анонсують Matagi TWJ602UL як палку для наноджигу, бланк якої японський виробник зробив для нашого ринку сугубо під наноджиг — то я вже нічого не розумію.
Наскільки я чув, то ця палка виявилася навіть не під мормодроч, а під мікроджиг. Я допускаю, що не знали, що заказували під наноджиг, а приїхав мікроджиговик, але ж перед тим як знімати відео протестуйте.

Это длинная история. Японцы далеко не сразу поняли, что мы от них хотели и TWJ-602UL был промежуточным этапом.
Де-факто TWJ-562XUL конкретно под мормышку подходит гораздо лучше.
Но тогда ( на момент съёмки того видео) TWJ-562XUL ещё не было и приспосабливали TWJ-602UL под мормышку, утяжеляя бланк кольцами.

PS
На японском рынке эти бланки уже продаются под названиями TR56 Super Area Sensor-XUL и TR60 Super Area Sensor-UL
И я думаю, что японцы ловят ими не микроджигом и не наноджигом, а колеблом.

Отредактировано iskandar (2017-03-09 18:08:55)

+2

283

Дикий, зі всією повагою, але в такій тональності краще і не спілкуватися, а то і до мордобоя недалеко.
Якщо у тебе якась антіпатія до моєї персони то так і скажи, я краще покину цей форум і не буду нікого дратувати.
Критику приняв — але якщо ти професіонал в цій області то спокійно поясни нюанси.

уже всем вынес мозг своей мешаниной

Не відкидаю, що щось намішав чи напутав то наведи без матів хоть один приклад, помилкових тверджень.
Буду радий сприйняти об'єктивну критику.

И не берись рассуждать о Черном и Митюриче


Да це взагалі брєд... шо Вас тут за піжонство чи пріклонєніє...

И Вик он совсем не лох, и твою Матаги 562 он затяжелил не напрасно(и при этом удлинил немного).

Коли це я Віка лохом називав, чи хотя-би критикував, нічого крім похвальних відгуків в його адрес не писав.

Саша, більше поваги до початківців і до Вас потянуться люди.

P.S. Доречі хотів мінуснути, помилково нажав на +.

0

284

Давай ты половишь еще пару месяцев на 562, потом почитаешь что написал, только не исправляй.
Потом подискутируем более основательно. Если будет нужда...

Ты кстати меня извини, я не истина в последней инстанции, и не могу ею быть по определению.
Просто когда начинают рассуждать о Матаги 602( не держав ее в руках) это напоминает классику:
"не читал, не видел но осуждаю". Проехали.

0

285

Давай ты половишь еще пару месяцев на 562, потом почитаешь что написал, только не исправляй.
Потом подискутируем более основательно. Если будет нужда...

Вот це об'єктивно, приняв. Згіден що маю дуже мало досвіду і часто роблю поспішні і деколи невірні висновки.
Але це і для того, щоб розшевелити професіоналів. :) 

Просто когда начинают рассуждать о Матаги 602

Ти не поняв, я про 602 чув дуже хороші відгуки, але як мормо-мікроджигову палочку.
Але в інтернеті стоїть відео де метри пояснюють, що це палка для наноджигу — початківця це збиває з толку — чи вона все ж і для наноджигу?

Тем не менее ежегодно сталкиваюсь с ситуациями, когда рыба попадается исключительно при "чёрном" выкачивании. При этом именно чёрные проводки приносят самые крупные трофеи, самые крупные щучки, самые крупные окуни и конечно же караси (однажды попался и приличного размера подлещик). Поэтому не правильно было бы отбросить один из стилей, они дополняют друг друга.

Дякую Денис, ось це взяв на замітку. Для конкретики розуміння все таки задам уточнююче питання — значить все-таки не завжди мормишингова палка, наприклад Matagi TWJ562XUL перекриє наноджигову палочку з дуже повільним строєм?

Отредактировано colorprint (2017-03-09 18:56:24)

0

286

colorprint написал(а):

Дякую Денис, ось це взяв на замітку. Для конкретики розуміння все таки задам уточнююче питання — значить все-таки не завжди мормишингова палка, наприклад Matagi TWJ562XUL перекриє наноджигову палочку з дуже повільним строєм?

А почему ты думаешь что Матаги 562 не исполнит наноджиговых проводок :question:
Есть обьективные причины, опыт,сторонняя информация, личные наблюдения или хотя-бы грязные подозрения :question:

+1

287

colorprint написал(а):

Ти не поняв, я про 602 чув дуже хороші відгуки, але як мормо-мікроджигову палочку.
Але в інтернеті стоїть відео де метри пояснюють, що це палка для наноджигу — початківця це збиває з толку — чи вона все ж і для наноджигу?

А спорим, что я своим Пикермошей(из того видео) исполню наноджиговые проводки указательным пальцем, просто поглаживая бланк.

П.С.
Я же не понты гоняю, а реально предлагаю прислать тебе 602 на месяц-второй. А потом и поговорим, уже детально...
П.П.С.
По Матаги 562 лично смогу предметно говорить где-то к середине, а может и к концу лета. Не раньше...

Вот мы честно не тем сейчас в этой теме занимаемся... :canthearyou:

Отредактировано Дикий (2017-03-09 19:11:03)

+4

288

colorprint написал(а):

Дякую Денис, ось це взяв на замітку. Для конкретики розуміння все таки задам уточнююче питання — значить все-таки не завжди мормишингова палка, наприклад Matagi TWJ562XUL перекриє наноджигову палочку з дуже повільним строєм?

Саме так. Матагі 562 може частково виконати і чорні проводки, але на дуже малих вагах, бо власної ваги верхівки просто не вистачає, щоб передати достатньо енергії шнуру і через нього приманці.
З мормишкою, або маленькою джигголовкою чи шарніром це виходить, але якщо збільшити вагу, то вже не то.

+3

289

colorprint написал(а):

Але в інтернеті стоїть відео де метри пояснюють, що це палка для наноджигу — початківця це збиває з толку — чи вона все ж і для наноджигу?

Є такі поняття як маркетинг та продаж.  ;)

А от я, незабаром після виходу цього ролика, зустрів Миколая на водоймі і спитав особисто, бо ніяк не міг зрозуміти його захвату 602-ю моделлю.  Що він мені відповів, на форумі писати не буду... здогадайся сам.  8-)

+4

290

Денис7 написал(а):

О да. Именно та моделька ЮФМ-ки точно была "волшебной палочкой", ловила везде!

Наслышан, наслышан об этом прутике... :cool:

0

291

Я же не понты гоняю, а реально предлагаю прислать тебе 602 на месяц-второй. А потом и поговорим, уже детально...

Саша, дуже дякую за таку шикарну пропозицію, але боюся, що цей спінінг мені дуже сподобається і логічно було б його у тебе купити (наскільки пам'ятаю то ти виложив його на продаж). А вільних коштів пока немає. А просто так брати і пересилати туди-назад не хочу. Думаю рано-чи пізно ця модель пройде через мої руки. Дивно, що його ніхто пока в тебе не забрав за ту не дорогу суму - зборка, як на мене там дуже шикарна.
З цим старим глючним айпадом в дома ненапишишся - тому без цитат запитання до Саші і Дениса. Хлопці Ви в останніх постах на рахунок придатності Матагі 562 і 602 для чорних проводок не суперечите один одному? А то в мене склалось враження (якби ще Саша не говорив загадками :)), що Саша говорить, що вони придатні для наноджигу, а Денис - що не дуже.
Свою думку на рахунок придатності 562 для чорних проводок я вже боюся висловлювати.

Саша, жаль що поки не хочете поділитися досвідом по Матагі 562. Всі Ваші пости по цій палаці я вже давно перечитав. У Вас чи не найбільший досвід ловлі цією палкою. Хоч натякніть чи великий потенціал у цього спінінга.

Отредактировано colorprint (2017-03-09 21:14:50)

0

292

colorprint написал(а):

З цим старим глючним айпадом в дома ненапишишся - тому без цитат запитання до Саші і Дениса. Хлопці Ви в останніх постах на рахунок придатності Матагі 562 і 602 для чорних проводок не суперечите один одному? А то в мене склалось враження (якби ще Саша не говорив загадками ), що Саша говорить, що вони придатні для наноджигу, а Денис - що не дуже.

А в чому суперечка?
Якщо я правильно зрозумів пост Саши (хай мене виправить, якщо не так), то він сказав, що на спір зможе зробити 602-м наноджигові проводки... це свідчить про те, що якщо ти розумієш що треба робити, то це можна зробити навіть тою палкою, яка не дуже пристосована до цього стилю. Я повністю з ним це поділяю, бо не один раз демонстрував друзям на рибалці як можна розкачати не зовсім макарон. Просто треба розуміти як.

А що до 562-ї моделі, то я в своєму пості вказав - можна качати, але до певної ваги, бо чорні проводки не обмежуються вагою у грамм, це може бути і півтора і два грами. Як ти сам розумієш, 1,5-2 г Матагі 562 не качне.

Тому я не бачу розбіжностей між моїми постами, та постами Саши Дикого.  Ми говоримо про можливості цих вудилищ, що при деяких умовах вони можуть бути використані в конкретному стилі.

+5

293

colorprint написал(а):

P.S. Ну і тут понеслось  — наноджиговою палкою ви себе обділяєте в кайфу виважування, що дарить трішки бистріша палка, про чуйку і точність заброса я взагалі мовчу. І повірьте я ще дуже толерантний до наноджига, в нас багато спінінгистів висловлюється набагато різкіше.

Нащо воно вам надо?Всі вашу думку почули, чому ви вважаєте що мене чи когось іншого буде цікавити думки якихось ваших чи інших спіннінгістів?Я не вважаю себе обдєленним і це для мене головне,мені все одно за кого ви вважаєте мене.Я доросла самодостатня людина.

colorprint написал(а):

Тому Роман деколи стає смішно наскільки Ви ревносно оберігаєте наноджиг від неправильних трактувань і застосувань, коли сам родоначальник стилю робить такі ляпи.

Сміється той хто сміється останнім.На вашу думку оберігати не потрібно?Може завтрашнього дня Чорний скаже шось інше...Може взагалі нічого не скаже.Та хто зна що в нього взагалі на умі???Я то тут до чого?Я вам можу навести досить прикладів що саме я зробив для популяризації мормишки в спінінгу та наноджига як стиля.Що зробили ви?
Систематизація стилів це є основа для зрозумілого для всіх формату спілкування.Юра якщо я не оберігав ось так рєвносто як ви кажете,то ми б тут на даний час взагалі не спілкувались!

colorprint написал(а):

Ще цікаве запитання, чому сам Коля Чорний не появляється на цьому форумі?,

Нащо він вам здався?Він на фейсбуці у відкритому доступі,якщо треба спілкування.

colorprint написал(а):

можливо останій мій пост — забанять

І не мрійте!Я буду дійсно обдєленним якщо закрию ваш акаунт.Тут вже є така цікавість додивитись цей серіал до кінця.Шоб я собі кіно спартачив? :) та не дочекаєтесь.

+8

294

Денис7 написал(а):

якщо ти розумієш що треба робити, то це можна зробити навіть тою палкою, яка не дуже пристосована до цього стилю. Я повністю з ним це поділяю, бо не один раз демонстрував друзям на рибалці як можна розкачати не зовсім макарон. Просто треба розуміти як.

Краще і не сформулюєш.

+4

295

Ух , аж жарко стало від таких дебатів. Попробую і я старий дринотряс вставити свої копійки у Вашу бесіду. Перша красуня у моєму житті яку я взяв у руки це була Сашка Дикого  Шишоня (до обрізання вона була шишкою) ВІК привіз її на фест для тестування. Віктор Зелений запропонував мені її потестити і ми у двох на рЗахідний Буг на 0.4 шнурі і грузком 0.4гр. почали робити перші закиди цим чудом ВІКових рук. Для мене це був шок. Я боявся взяти її до рук Зелений з ВІКом ржали з мене. Така тендітна дівчинка жбурляла приманку на 15метрів при боковому вітрові без жодних напрягів для себе. Про відчуття при проводці можна написати цілий роман , а на справді на словах це не передати. Було відчутно , як верховодка пукає біля приманки не дивлячись на течію. А про те що клюнув на неї окунець і враження від цієї покльовки  , та виважування Шишонею цього окуня я буду памятати до кінця днів своїх. ЦЕ - ПРОСТО КАПЕЦЬ!!! Мораль така , що Шишоня сама тебе направить на шлях істинний.  Після тесту і обриблення мною Сашкової шишки я прийняв рішення про ХОЧУ і все, та мудрий Зелений порадив візьми 602 вона трошки зліша і буде саме те , що для наших водоймищ. Різниця відчутна Якщо шишоню я брав до рук і відразу млів від відчуттів , то тримаючи Матагасана я усвідомлював , що я маю з ним робити.
Шишоня відразу залазить тобі у душу і серце , з Матагасаном потрібно серйозніше і вкурити , що ти від нього хочеш. На нього вже на мормиху 0,4 гр- 0,7гр було припарковано дві хайки по 1,5 кг. На вольфрамову мормиху 1.8(це верхній тестовий діапазон) на першості Львівської обл. хапнув хайку десь 1.5-1.2 кг вивів її підвів до берега та не зміг припаркувати через відсутність підсаки. Потрібно чітко розуміти , що ти хочеш від 602. І основа -це постійно треба ловити і експерементувати. Ну якось так. Це моя особиста думка.

+2

296

Изложу свое ИМХО:
На фото идеальный мормыширнговый коротышь.

http://s2.uploads.ru/t/iqfUt.jpg
http://s2.uploads.ru/t/4tEP0.jpg
http://s6.uploads.ru/t/Usmui.jpg
http://sg.uploads.ru/t/xScAg.jpg

Комель SHIMANO CARDIFF 56XUL
Верхнее колено Матаги TWJ-562XUL (первый прототип)

комель 4,65 мм, вклейка 0,65 мм. кольца Фуджи серия К на высоких ножках.ранинги торзайт, тюльпан тоже.
в статике регуляр в сторону Слоу, в динамике Фаст. форе-стабиллизированый кап клена. общая длина 57.

Вот надо что-то замайстрячить в 70 росте, чисто мормышинговое. Фотки кривые, зараза...

Отредактировано Дикий (2017-03-11 12:44:53)

+3

297

Саша, так по сути ты решил вопрос двух стилей путём использования сменных верхних колен. Отличный вариант! особенно учитывая, что при необходимости сменить удилку, катушку переставлять уже не требуется.  :D  :cool:

+1

298

Денис7 написал(а):

Саша, так по сути ты решил вопрос двух стилей путём использования сменных верхних колен. Отличный вариант! особенно учитывая, что при необходимости сменить удилку, катушку переставлять уже не требуется.  :D  .

Ну положим тебе  ничего не мешает сделать то же самое... :cool:

П.С.
Кстати обьясню почему именно такой формы  выточил форегрипп .
Меня крепко бесит когда ребро упираеться в указательный палец (если палец на бланке).
Кроме того, есть такая научным путем установленная мулька. Оказываеться самые чуйствительные нервные окончания на подушечке большого и указательного пальца.И вот хват двумя этими пальцами на таком форе, очень чуйствительный.
Без балды. Даже приводили сравнение, что если бы этими пальцами можно было-бы обхватить земной шар, то двухэтажные домишки четко бы ими прощупывались запросто. Такое вот маштабирование.
Как то чисто интуитивно пришел к этому, а оно НАУКА :D

Отредактировано Дикий (2017-03-10 12:37:24)

+3

299

Дикий написал(а):

Ну положим тебе  ничего не мешает сделать то же самое...

Уже задумался...
А шпигот с Кардифа стал в вершинку Матаги вообще без подгонки?

0

300

colorprint написал(а):

, я би відразу вам радив цілитися на Matagi TWJ-562XUL. Можливо Mukai AS-1602 "Super Under 0" було б ще краще, але цей спіннінг ще дорожчий і важкодоступний.
По Matagi TWJ-562XUL — в мене пока з ним чотири нетривалих рибалки, але палка щоразу дивує все більше і більше

Aleksis300 написал(а):

Перша красуня у моєму житті яку я взяв у руки це була Сашка Дикого  Шишоня

Aleksis300 написал(а):

почали робити перші закиди цим чудом ВІКових рук. Для мене це був шок.

Це і є ідеал! Для вас,на саме цей період часу в саме цю мить!
Це відчуваєш одразу с перших секунд.Все інше буде потім!І навіть розуміння що ідеала не існує,та й не може бути в принципі.Так влаштований наш світ взагалі.

+5


Вы здесь » Мормоджиг » ПРИМЕНЯЕМЫЕ УДОЧКИ 5 » Применяемые удочки.Описание,обсуждение 4.