Мормоджиг

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Мормоджиг » ПРИМЕНЯЕМЫЕ УДОЧКИ 5 » Применяемые удочки.Описание,обсуждение 4.


Применяемые удочки.Описание,обсуждение 4.

Сообщений 241 страница 270 из 1000

241

Денис7 перейду на українську, в мене з формуліровкою мислі на російській мові проблеми (на українській напевне теж :)).

1) Чогось Тікт заморочився тонкими вершинками, зрозуміло, що можна матеріалом регулювати мягкість вершинки, але з другої сторони — якщо би товщина ні на що не впливала то нащо їм ці проблеми з тонкими вершинками, які набагато важче зробити, щоб вони не зламалися, і потребують більш якісніших технологій і матеріалів? Мені здається, що і для філігранної анімації, і для чуйки буде перевага за тонкою вершинкою.
2) Тонка незагружена вагою кілець вершинка на спіннінгу дивиться набагато естетичніше. Як згадаю соплі (макароніни) з грубими тубулярними вершинками і конскими великими кольцами, під якими ж ця вершинка гнеться — фе, противно дивитися — де тут естетика — патик-імпотент якийсь :) (IMHO).
Пока мені і цих двох пунктів хватає. :)

Вклейки 0,65 и 0,7 уже почти на всех ультралайтовых палках ставят

Хто, наприклад? (крім Тіктів і Матагі 562), а то я пройшовся по Графітлідерах і Шимано і побачив мін. 0,8.

Отредактировано colorprint (2017-03-07 13:49:41)

0

242

1) Аналоги есть и есть гораздо более чувствительные удилища. Поверь, когда переболеешь Тиктом, убедишься в этом самостоятельно.

І які ж то палки більш чутливі за Тікти? Можливо, Посейдони і то під питанням, причому погана слава в Посейдонів на рахунок поломок.

0

243

Я згоден з тим, що маленькі кільця на тонкій верхівці бланку виглядають більш естетично, та зменшують загальну вагу, а також змінюють стрій.

Все що я хотів тобі пояснити, це те, що Тікт далеко не єдиний, хто використовує цю концепцію, в Японії можна нарахувати мабуть із десяток брендів, які в чомусь схожі на Тікт, а в чомусь й випереджають його.

Зараз ти познайомився з цим брендом і він тобі дуже сподобався. Мені також подобається Тікт і я також лових деякими моделями, але у власному арсеналі я не залишив жодної лише тому, що не люблю ловити швидкими палками. Так само як ти повільними. Тобто це суто індивідуальні вимоги і тут не варто сперечатися, що краще.

Я поясню, чому я акцентую увагу на вже визнаних еталонах мормоспіну. 
Тобі зараз дуже сподобалися вироби Тікта за його робочі характеристики і ти мрієш про те, що Тікт зміг би зробити супер мормо палку...
Так. Зміг би...

і Дайва ЗМОГЛА БИ,
і Шимано ЗМІГ БИ,
і Сміт ЗМІГ БИ,
і Тенрю і Графитлідер і Евер Грін... усі би змогли... але це лише можлива перспектива. А є виробники, в асортименті продукції яких, вже давно серійно випускаються вудилища, які ми успішно адаптували під ловлю мормишкою.
Ось у чому справа. Можна гадати про можливості, а можна брати й ловити вже зараз.

0

244

але у власному арсеналі я не залишив жодної лише тому, що не люблю ловити швидкими палками.

Денис7, а Mukai AS-1602 "Super Under 0" хіба не швидка?
Ice Cube IC-69F в статиці гнеться від середини. В динаміці швидка.

Поясню, як я останнім часом ловив Матагі 562 (і так само пробував на Ice Cube IC-69F) — я ложу мормишку на дно і включаю високочастотний зуд ( і не тільки) + паузи, але шнур при цьому ледве-ледве провисший (набагато менше ніж при чорних проводках). Провис потрібен щоб не дуже агресивно підривати мормишку. Покльовки получаються набагато скоріше ніж при чорних проводках, причому покльовку набагато краще чути, а виважування зрозуміло дарить набагато кращі відчуття ніж макароніна, тому що передаються всі ривочки риби. Макароніна прекрасно вяже рибу, аж занадто, що стає навіть не цікаво виважувати.

Отредактировано colorprint (2017-03-07 14:29:23)

0

245

colorprint написал(а):

Денис7, а Mukai AS-1602 "Super Under 0" хіба не швидка?
Ice Cube IC-69F в статиці гнеться від середини. В динаміці швидка.

Ні, AS-1602 "Super Under 0" не швидка (порівняно звісно), а от AS-15112 "Spec Zero IT MAX Limited" та да, більш швидка, більш чутлива, тому я і припустив, що вона може тобі сподобатися, бо вона ближча до того типу вудилищ, які тобі комфортніші. Але Спец вже не новинка і на ній стоять протизахлесні тітанові SiC, якщо їх замінити на Торзайтові та ще й однолапі, то мабуть кращого і шукати не треба.
Дуже сподіваюся, що Мукай оновить лінійку "0", бо щось хочеться новенького саме в цьому напрямку.

+1

246

Денис7, я повторюся, щоб було зрозуміло. Для мормишки, я також проти кінцевих палок, тобто виражених фастів і екстрафастів в статиці. Пасивний окунь таку палку відразу відчує. В ідеалі для мене в статиці згин (ізгіб) палки має бути мінімум від середини і ближче до комля. Але динаміка має бути при цьому максимально бистрою. Такі палки існують в різних тестових діапазонах і їх дуже важко зробити. В принципі Матагі 562 по цих параметрах майже влаштовує, але динаміки їй трохи не хватає, графіт слабуватий і глуховатий (хоча чуйка всерівно на рівні), трішки за сильні паразитні коливання. Проте, якби зробили таку саму палку (по геометрії) з бистрішою динамікою (або більш модульного графіту), то вона би була в загальному трохи за швидка і за мощна, тому в ідеалі має бути бистріша динаміка (більш модульний графіт) і трішки тоньший комель (якщо це можливо, але думаю, що Тікт з такою задачею би справився).
Причому з бистрою динамікою, думаю, можливо зробити ідеальні палки і для Чорних проводок (а може і існують, можливо той же MUKAI Air Stick AS-1652-S "ZANMU Slow"), просто утоньчати на скільки потрібно комель.
Але коли роблять повільною динаміку за рахунок добавок дешевого стіклопластика або за рахунок ваги кілець, з величезною паразиткою  — це мені вкрай не подобається.

Тому, Деніс, думаю, що AS-1602 "Super Under 0" мені би теж сильно сподобався. :)

Отредактировано colorprint (2017-03-07 15:26:22)

0

247

Я поясню, чому я акцентую увагу на вже визнаних еталонах мормоспіну. 
Тобі зараз дуже сподобалися вироби Тікта за його робочі характеристики і ти мрієш про те, що Тікт зміг би зробити супер мормо палку...
Так. Зміг би...
і Дайва ЗМОГЛА БИ,
і Шимано ЗМІГ БИ,
і Сміт ЗМІГ БИ,
і Тенрю і Графитлідер і Евер Грін... усі би змогли... але це лише можлива перспектива. А є виробники, в асортименті продукції яких, вже давно серійно випускаються вудилища, які ми успішно адаптували під ловлю мормишкою.
Ось у чому справа. Можна гадати про можливості, а можна брати й ловити вже зараз.

Удилища для зудящих проводок (мормозуда, мормотряса…), опять же – для начала просто список, рейтинги позже:
- MukaiAS-15112 "Spec Zero IT MAX Limited"
- Mukai AS-1602 "Super Under 0"
- Mukai AS-1632 "Under 0"
- Mukai AS-1652 "Under 0"
- Matagi TWJ-562XUL
- Bellezza GLABS 602 SXUL

Денис7, про яких виробників, я пока бачу, що для МОРМИШИНГУ ти відзначив всього трьох виробників і всього шість спіннінгів — Mukai, Matagi, Graphiteleader, причому останньому (Graphiteleader Bellezza GLABS 602 SXUL) ох як далеко (з твоїх слів) до того ж Mukai AS-1602 "Super Under 0".
Дальше, для наноджига (з твоїх слів) толкових палок існує набагато більше — пару десятків. Чому так? — Для мене все просто.
Повторюсь, бо дуже важко зробити для «зудящих проводок» толкову палку — грубо кажучи повільну або середню в статиці і швидку в динаміці — це і є сам смак, що може бути в спіннінгу для мормишок.
А нашльопати дешевих «стікляних» некерованих сопельок для наноджига без проблем.

Отредактировано colorprint (2017-03-07 16:16:11)

0

248

colorprint написал(а):

грубо кажучи повільну або середню в статиці і швидку в динаміці — це і є сам смак, що може бути в спіннінгу для мормишок

А я не згоден. Все просто я іншої думки :) Це не є самим смаком.

+1

249

colorprint написал(а):

Денис7, я повторюся, щоб було зрозуміло. Для мормишки, я також проти кінцевих палок, тобто виражених фастів і екстрафастів в статиці. Пасивний окунь таку палку відразу відчує. В ідеалі для мене в статиці згин (ізгіб) палки має бути мінімум від середини і ближче до комля. Але динаміка має бути при цьому максимально бистрою. Такі палки існують в різних тестових діапазонах і їх дуже важко зробити. В принципі Матагі 562 по цих параметрах майже влаштовує, але динаміки їй трохи не хватає, графіт слабуватий і глуховатий (хоча чуйка всерівно на рівні), трішки за сильні паразитні коливання. Проте, якби зробили таку саму палку (по геометрії) з бистрішою динамікою (або більш модульного графіту), то вона би була в загальному трохи за швидка і за мощна, тому в ідеалі має бути бистріша динаміка (більш модульний графіт) і трішки тоньший комель (якщо це можливо, але думаю, що Тікт з такою задачею би справився).

Юра, чесно, я вже втомився щось пояснювати. Таке враження, що говориш у пустош.

Все, що ти написав у цьому пості вже реалізовано, причому майже до дрібниць. Розумієш? Вже реалізовано. Тепер можна лише удосконалювати на базі існуючого прикладу. А ти знову і знову за своє, що Тікт би впорався... Вже впоралися і без Тікту.

І хто з виробників зробить ще краще мені абсолютно байдуже - головне результат. Але щось підказує, що скоріше це вдасться тому, хто вже рухався у данному напрямку і має нароботки, а не той, хто іде зовсім іншим шляхом.

+3

250

Всем ДВС! Начинаю пробовать себя в мормышинге. Прутик пока хочу из недорогих особо, чтобы понять что к чему. Итак, мой выбор пал на Major Craft Trapara Area XUL. Вопрос именно по длине, какую выбрать: 562XUL или 602XUL? И почему?

0

251

antalant написал(а):

562XUL или 602XUL? И почему?

Очень индивидуально все...Особенно если прочесть десяток постов выше :)
Не помню какая мягче какая жестче.По длинне я бы 562 взял.
Что для вас значит мормышинг?Если без привязки к конкретным стилям тогда то что вам больше по душе.

+1

252

Golova написал(а):

Очень индивидуально все...Особенно если прочесть десяток постов выше 
Не помню какая мягче какая жестче.По длинне я бы 562 взял.
Что для вас значит мормышинг?Если без привязки к конкретным стилям тогда то что вам больше по душе.

Спасибо! Для меня, как для начинающего, мормышинг это использование мормышек весом 0,25-1 грамм, зудом в толще воды. Катя будет весом 165 гр, а спиннинг планирую весом 61 гр.

0

253

antalant
Весом снасти на начальных порах не заморачивайтесь.Купите что ближе к душе а там время и опыт подскажет.Он лучший советчик. Если в толще работать то лучше что-то из более быстрых (умеренно есс-но) и не длинное.

+1

254

Golova написал(а):

antalant
Весом снасти на начальных порах не заморачивайтесь. Купите что ближе к душе а там время и опыт подскажет.Он лучший советчик. Если в толще работать то лучше что-то из более быстрых (умеренно есс-но) и не длинное.

Спасибо! В принципе больше смотрю именно в сторону 562xul. Чёрными проводками не сильно увлечён, в основном именно "зуд" в толще воды. Есть ещё мормыхи весом 0.2 и 03 весом, но есть опасения, что на Трапаре комфортно не смогу работать такими весами. Но тем не менее, для начального уровня и работы с мормышкой 0.45 и 0.5 гр, мне будет пока достаточно.

0

255

http://s0.uploads.ru/t/dFnDH.jpg
http://s0.uploads.ru/t/yb7Tr.jpg
http://s2.uploads.ru/t/3obW2.jpg

Пришла мотыга,предварительная сборка ручки 562,на скотче пока :)

+8

256

Скоро можно будет создавать галерею Матаги, причём на базе всего лишь одного бланка!  :cool: Сколько уже вариантов рукояти существует...

+3

257

Интересный вариант с винтами.... а не утежелит ли рукоять эти винты? а вот что древесина вставлена как по мне то конфетка! :cool:

+1

258

Поделюс с вами. У китаицов купил вот такую удочку. Она как я понял предназначена для морскои ловли мелкои рыбы. Есть в двух размеров - 1,20 м и 1,40 м. Я заказал 1,40 м.

https://s24.postimg.org/jtzmko02t/kotelis_2.jpgpicture share

Первое что меня порозило ето вершынка. Колца как пишут какие то полу титановые.

https://s29.postimg.org/gkbig4w7b/kotelis_3.jpguploadimage

Просто интересно стало как ета удилка будет работат с мормышками. Цена смешная, по качеству пока только смотрю в фотки, выглядит красиво, катчествено. Арнолд смеётся: зачем тебе ети "карбанады".  :D  А я просто любопытныи. :crazyfun:

https://s18.postimg.org/nf2y6vtrd/kotelis.jpgupload photo

Кому итересно, вот ета палка:

https://ru.aliexpress.com/item/Best-Raf … 0.0.MYQmwA

0

259

Pelekas написал(а):

Поделюс с вами. У китаицов купил вот такую удочку.

Похоже на лодочное удилище или на зимнюю удочку для балансиров и блесна.
Перевод прикольный: "может точно обнаружить рыбу, когда его едят приманку под водой"  :D

+2

260

Это что фидер??? ..если нет клёва можно снять вершынку и вязать чулки из неё  :rofl:

0

261

Это показан правильный узел для привязывания шнура к этому удилищу.  :D

+1

262

Юра, чесно, я вже втомився щось пояснювати. Таке враження, що говориш у пустош.
Все, що ти написав у цьому пості вже реалізовано, причому майже до дрібниць. Розумієш? Вже реалізовано. Тепер можна лише удосконалювати на базі існуючого прикладу. А ти знову і знову за своє, що Тікт би впорався... Вже впоралися і без Тікту.
І хто з виробників зробить ще краще мені абсолютно байдуже - головне результат. Але щось підказує, що скоріше це вдасться тому, хто вже рухався у данному напрямку і має нароботки, а не той, хто іде зовсім іншим шляхом.

Денис7, видно я тебе зачепив Тіктом не на шутку :). Я вчепився в Тікта бо вони зробили модель Ice Cube IC-69F. Ця модель на харспіні завжди займає пальму першості серед голосувань, що стосуються мікроджигу (і навіть мормишки), наприклад «Спиннинг топового уровня для микроджига». Дальше, купуючи і продаючи спінінгові снасті я багато спілкувався з різними спортсменами з різних областей. В багатьох з них Ice Cube IC-69F є основною по низах, в тому числі і в роботі з мормишкою. Багато з них ловили наноджигом відповідними лапшистими палками, але потім їх продавали, так як не бачили в них доцільності в порівнянні з  Ice Cube IC-69F. Причому ця модель, рахую, незаслужено обділена увагою на цьому форумі.
Тому зробивши таку модель і багато інших витончених моделей, Тікт би ідеально впорався з задачею еталона мормоспіннінга. Але згодний — це з опери — Якби, в роті росли гриби. :)

Все, що ти написав у цьому пості вже реалізовано, причому майже до дрібниць. Розумієш? Вже реалізовано.

Що реалізовано? Ти маєш на увазі:
- Mukai AS-1602 "Super Under 0"
- Matagi TWJ-562XUL
Так, але до еталону Matagi TWJ-562XUL не хватає тільки високомодульного бланку або чуйки. А Mukai AS-1602 "Super Under 0" не хватає нормальної ручки, однолапого торзайту і я так поняв, мінімального топа вклейки (діаметра вершинки).

Добавлю роздумів, чого я так акцентую на мінімальному діаметрі вершинки вклейки в мормоснінігу.
Приведу ще твій коментарій

И о чём это говорит? Я вот вообще никак не могу понять, честно.
Диаметр вершинки солид вклейки абсолютно не характеризует её мягкости.

Я здається зрозумів суть, чому потрібен мін. діаметр вершинки для мінімальних ваг.
1) Наприклад, якщо ми зробимо дві вершинки 0,7 мм і 0,8 мм одинаковими по характеристиках мягкості, то для вершинки 0,7 мм ми повинні дати більш пружний матеріал, — а значить вищий модуль Юнга — автоматично це приведе до більшої чуйки спіннінга.
2) Мінімальний діаметр вершинки збільшує конусність бланка, а більша конусність веде також до більшої чуйки (ця ідея неодноразово звучала на харспіні).
3) Естетика, можливо ще якісь фактори, які я не знаю і накінеь чисто логічно, якщо для мікроджигу дойшли до вершинок 0,6 мм то чому б для мормишок 0,1-0,2 г не використати мінімальні.

Почему самые тонкие? Вклейки 0,65 и 0,7 уже почти на всех ультралайтовых палках ставят, только бывают разной жёсткости.

Я би не сказав, що поголовно на всіх, але так, не тільки у Тіктів і Matagi TWJ-562XUL 0,7 мм.
Те що нарив — у фінез є вершинка SS 0,6 мм, у Фаворит Соло 0,6 мм, в Посейдонів і Daiko (модель не запам'ятав) є 0,7 мм.
Але це все в описах, а що там реально треба міряти — нагадаю, що на матагі 0,7 мм візуально набагато тоньша ніж на тіктах 0,7 мм.

Отредактировано colorprint (2017-03-09 11:50:54)

0

263

Фантом ФРСКК написал(а):

Пришла мотыга,предварительная сборка ручки 562,на скотче пока

Всё отлично, но на мой сугубо личный взгляд, форе должен быть покороче. Даже на фото видно, что указательный палец не дотягивается до бланка, а по идее - должен. Многие пользователи этого девайса (и я в том числе), пишут как раз о возможности работы бланка простым постукиванием по нему пальцем.

+2

264

Всем добрый день. Я тоже долго выбирал спин для сходных задач. Зимой приобрёл Gamakatsu LUXXE EX Yoihime S69FL - Solid.RF  0,1-3,0 г. Думаю будет не хуже "кубика" !

+2

265

OLEGT написал(а):

Всем добрый день. Я тоже долго выбирал спин для сходных задач. Зимой приобрёл Gamakatsu LUXXE EX Yoihime S69FL - Solid.RF  0,1-3,0 г. Думаю будет не хуже "кубика" !

Олег, привет! Он будет даже лучше Кубика, уж поверь))

0

266

Привет Алексей. Тебе, учитывая твой рыболовный стаж, верю! Вообще, была предварительная договорённость с Денисом, провести совместное тестирование с лучшими представителями этого направления.

+2

267

OLEGT написал(а):

Вообще, была предварительная договорённость с Денисом, провести совместное тестирование с лучшими представителями этого направления.

И это правильно! (с)

0

268

Денис7 написал(а):

И о чём это говорит?   Я вот вообще никак не могу понять, честно.

Диаметр вершинки солид вклейки абсолютно не характеризует её мягкости. Те же 0,65 могут оказаться как очень жёсткой (Посейдоны), так и очень мягкой (Матаги 562). Это я привожу две крайности.

Нужно мерить диаметр монолитной вклейки в разных местах, а не только под тюльпаном.
Я думаю, что разница в жёсткости в основном из-за формы ( диаметр и конусность), а не из-за отличий в материале.

+1

269

Всем ДВС! Начинаю пробовать себя в мормышинге. Прутик пока хочу из недорогих особо, чтобы понять что к чему. Итак, мой выбор пал на Major Craft Trapara Area XUL. Вопрос именно по длине, какую выбрать: 562XUL или 602XUL? И почему?

antalant, я би відразу вам радив цілитися на Matagi TWJ-562XUL. Можливо Mukai AS-1602 "Super Under 0" було б ще краще, але цей спіннінг ще дорожчий і важкодоступний.
По Matagi TWJ-562XUL — в мене пока з ним чотири нетривалих рибалки, але палка щоразу дивує все більше і більше. Вчора був з ним на рибалці в чьотирьох різних точках — окунь був всюди мега пасивний, да і вода трохи мутновата, поплавочніки і спінінгисти з відвідним сиділи понулям — а ця «зараза» виманювала окуня всюди. :) Хочя з класичними мормишками для наноджигу (вольфрам 0,35 г - 0,5 г, крючок OWNER Otoshikomi Chinu 14-16, пайка своя) і дюймовою тантою, чи то хвостиком від тіпсіка чи нідлика, чи то берклівським мотильом, чи то дюймовим JavaStick — важко щось не зловити. Дуже вдало Matagi TWJ-562XUL описав Денис в рубриці «ПРИМЕНЯЕМЫЕ УДИЛИЩА. ОПИСАНИЯ. ТЕСТЫ. РЕЙТИНГИ. БЕЗ ФЛУДА». Я ще раз перечитав уважно цей опис — все вірно і практично немає що добавити.

а при необходимости можно даже исполнить некое подобие «чёрных проводок» на паузах.

Хіба, що тут хотів би додати, Matagi TWJ-562XUL ніби розроблялась для мормишингу — зудящих проводок в товщі води, а зараз рання весна, окунь ще доволі пасивний — по всій теорії час наноджигу. Але тим не менше Matagi TWJ-562XUL прекрасно ловить пасивного окуня проводками, коли опускати мормишку на дно. Суть проводок — імітація наноджигу, але з меншою амплітудою коливать та меншим провисом шнура і автоматично більшою частотою + паузи. Можна і з натяжкою шнура акуратно пошевелити мормишку на дні високочастотним зудом + паузи — також працює. Можна перейти на мікроджиг з вагами 0,7-1 г і т.д. Думаю, що проводок можна придумати дуже багато — сама палка підскаже, що з нею робити.

Отредактировано colorprint (2017-03-09 12:48:48)

+1

270

iskandar написал(а):

Нужно мерить диаметр монолитной вклейки в разных местах, а не только под тюльпаном.
Я думаю, что разница в жёсткости в основном из-за формы ( диаметр и конусность), а не из-за отличий в материале.

Всё же как ни крути, но важны все параметры вклейки - длина, отношение диаметров (конусность), материал и его плотность.

Это я исхожу из опыта с фидерами, был у меня когда то фидер, в комплекте три монолитные сменные вершинки, длина у всех одинаковая, диаметры тоже, но материал разный  и каждая вершинка имеет свой рабочий тест и свою жёсткость. Так что не могу согласиться, что жёсткость меняется только из-за геометрических параметров вклейки, тут непременно совокупность различных факторов.

Другой пример уже не вершинки, а целого изделия - удилища Джексон, те что с рукоятью Термофит и иероглифами на бланке - там конус приличный, а спин макарон ещё тот... очевидно же, что причина - материал бланка. Противоположность Джексону - Мукай Спец Зеро, при комле в 5 мм имеет относительно быстрый строй.

+4


Вы здесь » Мормоджиг » ПРИМЕНЯЕМЫЕ УДОЧКИ 5 » Применяемые удочки.Описание,обсуждение 4.