Мормоджиг

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Мормоджиг » ПРИМЕНЯЕМЫЕ УДОЧКИ 5 » Применяемые удочки.Описание,обсуждение 4.


Применяемые удочки.Описание,обсуждение 4.

Сообщений 301 страница 330 из 1000

301

Нет, подгонял. Но садяться обе вершинки, и родная и Матаги.

+2

302

Дикий написал(а):

Давай ты половишь еще пару месяцев на 562, потом почитаешь что написал, только не исправляй.
Потом подискутируем более основательно. Если будет нужда...

«Не прошло и полгода...» :)
Готовий принести вибачення шанувальникам наноджигу і повільних мягких палочок  (особливо Роману Golova). Не думав, що так швидко попаду в ситуацію на рибалці, що поміняє мої переконання.
І так, поїхав я на точку на річці де ще в грудні наноджигом бєлкою лупив крупного окуня до 700 г. Повторю, що до наноджигу в мене нормальне ставлення, але виникло переконання після покупки матагі 562, що цією палкою я буду більш ефективніше і краще ловити пасивного окуня трохи по іншому ніж чорними проводками. Але нажаль річка була ще мутною і повноводною, течія збільшилась — короче там нічого не зловив і переїхав на приватний ставочок де минулого року я ловив дуже багато дрібного окуня.

Ставочок оправдав мої надії, умови для ловлі ідеальні — дамба, дно тверде, пісочок, ніяких зацепів, глибина біля дамби всього 1,5-2 м. Спробував спочатку на фінку з вклейкою (тест до 6 г) ловити мікроджигом 2 г + дюймовий джавастік. Окунь бив на кожній проводці, але не сідав — ледь-ледь виманив два окунці. Потім перейшов на матагі 562 (мормишки і чебурашки 0,7-1 г + джавастік, танта або мотиль берклі) і тут почалось — окунь сідав на кожній проводці, дарючи незабутні враження від виважування. Через деякий час підтягнувся Віктор Рибак і попробував ловити на MUKAI Air Stick AS-1652-S "ZANMU Slow" для наноджигу (той що купив у Дениса). Окунь сідав, але із-за бокового вітру чорні проводки було дуже не зручно робити. І він також перейшов на бистру палку — Айс Куб 69Ф. Я також спробував чорні проводки на своїй бєлці і Віктора мукаю — дув боковий вітер, і ловити було незручно. Ми переключились на бистріші палки (матагі і айс куб) і отримували масу задоволення, так як окунь сідав майже на кожній проводці. При цьому між собою розкритикували нанівець наноджиг — говорячи ні чуйки, ні контролю проводки, згадали незлим тихим словом цей форум, Віктор вже був готовий виложити Мукай на продажу, я також задумався, а чи потрібна мені бєлка.

Але під обід вітер вчух і покльовки стали вялими, вплоть до повного припинення. Що ми не робили — окунь вперто не хотів сідати. Я навіть пробував на матагі переключитись на чорні проводки, але це майже не давало результату, зменшувати вагу мормишок ми не хотіли і переключились на «нано» палки. Окунь почав далі ловитись. Думали випадковість — пару разів міняли палки туди-назад, але окунь ловився тільки на наноджиг. Причому Віктору — радикальному прихильнику швидких і чутливих палок, почала ця ловля по трохи подобатись, да і я згадав всі плюси своєї бєлки. Да, чуйка при наноджигу не така яскрава, але якщо наловчитися то можна відчути покльовку.

Після цієї рибалки ми обоє переглянули свої стереотипи на рахунок наноджигу і сопливих палок — не такі вже вони безпорадні і є в цій рибалці свій шарм — і як каже Коля Чорний — наноджиг рулить.
А я, як радив Саша Дикий, беру паузу в відгуках по стилях ловлі і напрацьовую практику.

П.С. Вибачаюсь, за сумбурний не відредагований текст в цьому відгуку — син стоїть за спиною і видерає свій макбук з моїх рук. :)

Отредактировано colorprint (2017-03-11 19:06:03)

+6

303

Юра, дуже добре, що ти почав розуміти, що повільні форелеві палочки (при певних умовах звісно) мають своє місце при ловлі на джигові приманки.
Я ж також раніше ловив класичним мікроджигом і постійно був у пошуках швидких, надчутливих палок, а коли спробував форелеві вудилища, а особливо відчув смак виважування риби на такі макарони, то вже просто не зміг повернутися до рокфішів. Вже не кажу про те, що макарони майже не зливають рибу, якщо сіла на гачок, то вона твоя, а от у рокфішів "злив" окуня під час виважування - це досить часте обговорення на форумах.

І навіть зараз, при неймовірному виборі рокфішів, вони мені вже нецікаві в принципі, хіба що оцінити їх можливості для загального розуміння сучасних нароботок в цьому напрямку. Цим постом я не закликаю всіх переходити на повільні вудилища, це особистий вибір кожного, бо процес риболовлі повинен приносити задоволення. Тому доводити, що краще, швидкі рокфіши, або повільні форелевики, просто не має сенсу - кожному своє.
Я для себе вибір зробив, принанні на данний момент риболовної практики, що буде далі... ХЗ.  8-)

+7

304

Сижу и смотрю на ету безталковую табличьку.....  как можно скавнивать мягкий прутик кубиком??? причём тут такие сравнение?? для чего они? Допустим белку и кубик Они же совсем другие. кубик кол сравнение с белкой..   :dontknow:

+1

305

я же туда Срамы и Инбайты и т.п. не засовывал.

   :D  Уж куда эти..они только на шампура годится  :D ...  Юрчик, если честно то и не знаю что за кубик был у мнея в руках.... я  сам его не имел но пришлось побрасывать так раз тридцать или педесят  :D  не успел на буквы посмотреть.. наслаждался новинкой тогда....  Но честно говоря как по мне минус то был рукоять ну уж слишком мало мясо наклеели на нём ...  :D  конечно для малоладошных япошек может он и хорош а вот если лапа мясника  то сам подумай..в моей ладони тиктовые ручки расплавляется  :rofl:

0

306

colorprint

Если нравится Tict ICE CUBE IC-69F Rockin' Finess, то понравится и Matagi TWJ-602UL (TR60 Super Area Sensor-UL).
У них типаж похож, но собрать спиннинг из бланка на заказ можно с любой рукоятью и кольцами.
А готовый серийный спиннинг - какой есть, такой и есть, при том рукояти Tict-ов - далеко не идеал по качеству комплектующих.
Я в шоке был, когда у клиента лопнула декоративная втулка на рукояти Tict.
Я долго не мог понять, как она вообще могла лопнуть. Оказалось - пластик с металлизацией. Мне аналогичные точат из титана.

Отредактировано iskandar (2017-03-12 14:11:58)

+1

307

Юрчик, если честно то и не знаю что за кубик был у мнея в руках

antistatic333, судя по всему наверное P. Хотя не разделяю Вашего смеха на счет Срамов, Инбайтов и P. Если бы потягали на них судаков то возможно бы поменяли свое мнение.

Но честно говоря как по мне минус то был рукоять ну уж слишком мало мясо наклеели на нём ...  :D  конечно для малоладошных япошек может он и хорош а вот если лапа мясника  то сам подумай..в моей ладони тиктовые ручки расплавляется

Тут тоже не соглашусь. Я мягко-говоря далеко не из маленьких, но кисть у меня тоже не супер-крестьянская, все таки основная работа нажимать клавиши (но раз в неделю топор и лопата проходят через мои руки) — на счет рукоятей у айс-кубов F, P — как на меня одни из самых удобных, что подтверждается многочисленными отзывами.

Над наноджигом тоже можно поржать.  :crazyfun:  Когда я первый раз с вышел на городскую набережную нашего озера то прохожие, поплавочники, да и спиннингисты чуть со смеху не попадали , когда я начал монтылять «по чорному».:D  Заметьте, что у меня была Bellezza GLABS-602XUL — не самая размашистая палка, а если бы в руках оказался Tenryu Areas AS-62XXUL или MUKAI Air Stick AS-1652-S "ZANMU Slow" или Shimano Cardiff X Area 58XUL то боюсь, что вызвали бы скорую и отвезли в соответствующее  место. :D :D   :canthearyou:
Даже поимка несколько окуней при поголовном безклевье не изменила отношение окружающих — слышалась фраза — смотрите этот дебил еще и рыбу ловит. :) :D  — Это насчет эстетики наноджига.
После этого в черте города стараюсь наноджигом не ловить.   :D

Отредактировано colorprint (2017-03-12 17:28:32)

+1

308

Если нравится Tict ICE CUBE IC-69F Rockin' Finess, то понравится и Matagi TWJ-602UL. У них типаж похож

iskandar, вот кстати такие отзывы и слышал, что 602 похожа и еще более утонченна чем ICE CUBE IC-69F. Только как там с чуйкой на 602. У ICE CUBE IC-69F чуйка на порядок выше чем на Matagi twj 562, хотя этот фактор  не умоляет достоинств 562 палочки. Спасибо, что были причастны к созданию такого шедевра (Matagi twj 562).

Отредактировано colorprint (2017-03-12 13:34:44)

0

309

colorprint написал(а):

iskandar, вот кстати такие отзывы и слышал, что 602 похожа и еще более утонченна чем ICE CUBE IC-69F. Только как там с чуйкой на 602. У ICE CUBE IC-69F чуйка на порядок выше чем на Matagi twj 562, хотя этот фактор  не умоляет достоинств 562 палочки.

Судя по всему, чуствительность у этого кубика и TWJ-602 похожая.

У меня статистика по TWJ-602UL уже очень большая. Основная клиентура - ловля прудовой форели на микроджиг и колебло. Но знаю людей, которые ловят им всё подряд, включая карасей, линей и карпиков.
Поломок на рыбе практически нет.

Рекорд для этого бланка - Metzger Vadim изловил судака 74см (по-моему 3,9кг) и форель 4,22кг
https://www.youtube.com/watch?v=IRfQT5GDnzc
http://lilix-fishing.com/forum/19-Форель/4233-на-каких-платниках-разрешены-искуственные-приманки?start=260#28655

TWJ-602UL гораздо более универсальный, чем мормышечный TWJ-562XUL

Отредактировано iskandar (2017-03-12 14:15:48)

+4

310

colorprint написал(а):

ЕФЕКТИВНІСТЬ ПО ПАСИВНОМУ ОКУНЮ — по спадаючій.
1) MUKAI Air Stick AS-1652-S "ZANMU Slow"
2) Bellezza GLABS-602XUL
3) Matagi twj 562
4) Ice Cube IC-69F
5) Finezza GOFS-762UL-S

Зрівнювати ці спіни між собою те саме що порівнювати х...й з пальцем (вибачаюсь за простоту, але інших слів про то неможу підібрати) я взагалі не розумію навіщо ця таблиця, кожному під руку лягає своя палка, я знайомий з хлопцями які з фінккою дадуть фору любому наноджигу, і знаю багато інших які форелеві палки не поміняють на любу іншу.Просто кайфуй від ловлі, а не видумуй велосипед, скільки палок стільки і точок зору.

+7

311

100% підтримую Віктора. Я з його легкої руки тестував Сашка Дикого шишку до 1гр  і по його пораді зараз катаю Матагасана 602. Лови і радій дням проведеним з гарним інструментом на водоймі. Це все від поганою погоди і високої води. Та і на це не потрібно звертати увагу , а ловити , ловити і постійно ловити. Роман Голова написав правильно цей момент , коли ти взяв витвір до рук і по тобі пішов розряд , адреналін потік через чоботи ось це і є ВОНО те , що твоє , що для тебе і цим інструментом ти будеш , як віртуозний деригент творити чудасії на риболовлі. А створення усіляких мудрих порівняльних таблиць залиш для розробників- теоретиків , а ти стань практиком.

+1

312

ZELENUI, я пояснював, що розумію, що це дуже різні спінінги, а критерієм порівняння були одинакові умови лову, одні і ті ж самі приманки, одна риба і одні руки - що тут такого нелогічного. Але ладно, якщо так ріже око то я удалив. :)

Отредактировано colorprint (2017-03-12 19:26:06)

0

313

colorprint написал(а):

Спасибо, что были причастны к созданию такого шедевра (Matagi twj 562).

Ага, были причастны. Он его ПАПА!!!

+1

314

Саша - дайте відверту відповідь, Ви вважаєте що бланк матаги 562 - це еталон і максимум, чого можна було досягти фірмою Матагі до поставлених задач для цього бланку? Якщо ні то поясніть чого йому не хватає до ідеалу в Вашому розумінні.

Отредактировано colorprint (2017-03-12 19:43:17)

0

315

colorprint написал(а):

Саша - дайте відверту відповідь, Ви вважаєте що бланк матаги 562 - це еталон і максимум, чого можна було досягти фірмою Матагі до поставлених задач від цього бланку?

Я не фірма Матагі, але  над цим працюю. Буде результат-доповім...

П.С.
Перегорніть сторінку назад, почитайте-подумайте...

П.П.С.
Не хочете думати, наберіться терпіння. У мене є свої забобони, я з ними давно живу-пристосувався.

Отредактировано Дикий (2017-03-12 20:00:56)

+6

316

Юра я просто не розумію навіщо ці таблиці і для кого вони,ці таблиці нічого та ніколи і нікому не докажуть.Я через свої руки перепустив стільки палок для нано що всіх і не згадаю,але люди зупиняються лише на одній любимій моделі,я користуюсь лімітованим кардіфом,в моїх друзів в арсеналі в кожного є палки для нано,але лише в двох повторюються рістофи,у всіх інших різні і кожному вони найкращі.Так що як я і говорив причім не раз,що скільки людей стільки й думок буде,так що Юрко не придумуй велосипед на ньому вже катаються.

+4

317

Саша, навіщо постійно ці загадки, я читав... і вже давно для себе зробив свої висновки - але якщо я їх зараз озвучу то знову полетить критика, що я нічого не розумію, тому хотілось почути думку професіонала.

Отредактировано colorprint (2017-03-12 19:53:42)

0

318

скільки палок стільки і точок зору.

100% !!! Витя, я об этом и хотел именно написать и те сровнение не к чему... как и говорил, таблица для слаонервных  :D

0

319

скільки палок стільки і точок зору.

Ну це, на мій погляд, трохи не вірно...

Як би цим принципом керувалися японці навіть страшно уявити чим би ми ловили сьогодні. По відгуках популярних моделей спінінгів спостерігаю, що всі вони доволі одинакові і підтверджуються з моїми відчуттями по цих моделях. Зрозуміло, що так як немає ще устаканеної термінології, кожен вживає свої терміни і виникає певна путанина, той же самий статичний і динамічний строй, чуйка, модульність графіту і т.д.

Той же самий опис Дениса по 562 моделі, спираючись на який я і купив цей спіннінг, повністю співпав з моїми враженнями.
Взагалі навіщо ви тоді читаєте описи Дениса і так активно ставите лайки, якщо його точка зору по вище вказаній фразі і так не співпаде з вашою?

Приведу ще один показовий приклад аналогії — колір. Колір — це ВІДЧУТТЯ, яке отримує людина, при попаданні в очі світлових променів. Виявилось, що абсолютна більшість людей (виключення дальтоніки і т.п. складає дуже малий відсоток) розрізняють колір практично одинаково. І так, як колір зачіпає все людство то тут наука зробила якісний прорив в приведенні цієї характеристики до математичних формул і пристроїв вимірювання. Повірьте, що зорові відчуття набагато складніші для точного опису ніж тактильні. Наприклад, такі складні  речі для опису як хроматична, світлова і просторова адаптація, метамеризм, критерій лютера–айвса і т.д. і т.д. і т.д. На сьогодні існує дуже точні, хоч доволі складні математичні формули dE2000 для опису різниці між кольорами, CIECAM CAT02 для врахування хром адаптації та інші.

До чого я веду, як би спіннінгова галузь була більш популярною, давно би появилися більш об'єктивні характеристики, а не суб'єктивні. Наприклад в цьому плані мені дуже сподобалась тема на харспіні «Обьективная оценка чувствительности спиннинга», кому інтересно почитайте, там описані перші спроби (можливо і не дуже вдалі) об'єктивно оцінити чуйку спінніга.

P.S. І взагалі, я думав, що головною ціллю цього форума стоїть задача наведення хоч якогось порядку в хаосі відчуттів і емоцій. Натомість бачу вагон флуда і мінімум об'єктивних та відвертих відгуків.

Отредактировано colorprint (2017-03-13 11:32:41)

0

320

colorprint написал(а):

Ну це повний брєд...
хроматична, світлова і просторова адаптація, метамеризм, критерій лютера–айвса і т.д. і т.д. і т.д.

Как бы да  :D
К чему все так усложнять? Мне одному кажется, что крайние несколько страниц темы свелись к тому, что одному форумчанину приспичило донести свою точку зрения, а целая компания других его разубеждает?.. Уже чуток устал читать такие диалоги.
Будьте чуть проще в общении и оценках  ;) Если нравится ловить более быстрыми палками, чем большинство здесь присутствующих - так и на здоровье.
Я вот тоже, к примеру, люблю кубик 69F и ловлю им уже несколько лет с большим удовольствием, а "макароны" как-то не особо прижились :)

+4

321

Если нравится ловить более быстрыми палками, чем большинство здесь присутствующих - так и на здоровье.

Хочу підкреслити, що для мормишок вміру швидкими палками з надмалими тестами. По цих характеристиках матагі 562 мене цілком задовільняє.
Але хочу зрозуміти, що йому (562) не хватає до повного щастя. Тому все таки дозволю собі висловити свої міркування.

Мені здається, що не хватає чуйки, динаміки і щоб було менше «паразитки» - тобто треба використати більш модульний графіт.
Але якби зробили з такою ж геометрією як 562 більш модульний бланк то підозрюю, що він би для мене був би вже зашвидкий —
тому для мого ідеалу треба ще утончити комель або по іншому уповільнити статичний строй.

Якщо міркування неправильні то поправте.

Доречі приїхала від Віктора додаткова ручка до 562 з пробки.

http://s4.uploads.ru/t/BM1w2.jpg

Тепер в мене два спіннінга :) — з шишкою 88 г, з пробкою 56 г.

Отредактировано colorprint (2017-03-13 10:05:20)

+1

322

colorprint написал(а):

Але хочу зрозуміти, що йому (562) не хватає до повного щастя.

Правильный вопрос, скорее, чего ВАМ не хватает для полного счастья с этой или любой другой удочкой.

+2

323

colorprint написал(а):

P.S. І взагалі, я думав, що головною ціллю цього форума стоїть задача наведення хоч якогось порядку в хаосі відчуттів і емоцій. Натомість бачу вагон флуда і мінімум об'єктивних та відвертих відгуків.

Юра у вас все практично базується на "думав" і "якби було..." Меньше догадок більше практики та довіри самому собі та людям вас оточуючим.Іноді думати не є корисним.
Це завжди було пріоритетною задачею цього форума:
Обсуждение стилей.

А наведення хаосу в відчуттях та ємоціях це не справа рибальского форуму.Флуд присутній завжди,головне щоб не забагато. Наявність флуда на форумі говорить о доволі дружніх стосунках між форумчанами,що на мій особистий погляд є добре.
А таких терплячих та толєрантних адмінів як Денис та Зелений треба ще пошукати.

+2

324

colorprint написал(а):

Натомість бачу вагон флуда і мінімум об'єктивних та відвертих відгуків.

Буду примером.Мне нравится наноджиг.Мне нравятся очень мягкие удочки для наноджига,потому что без мягкой удочки нет кача и значит нет главной изюминки наноджига,это оригинальной и надо сказать очень результативной проводки.Мне вполне хватает их чувствительности,меня устраивает заброс,я неимоверно кайфую от вываживания рыбы такими удочками.Замечу что наноджиг не считаю панацеей от бесклевья и всегда успешной техникой.Какие удочки мне нравятся больше всего,это : ареас 6' Джексон 6'3" ареас 46'( не имел но ловил и очень хотел) Да все что угодно примерно в этих рамках строя.На бренд мне плевать полностью.Что не нравится так это Беллезы не нравились ни когда, вообще,ну так самую малость,чисто формально отмечу профпригодность.То жесткие занадто, то кольца дурацкие на одной лапке,а ручка так вообще отстой.Это мое мнение,не надо там ничего додумывать и преувеличивать.Мне нравится мягкая форелевая классика с цельной толстой в диаметре но короткой рукоятью и тонким комлем с большими двулапыми кольцами.Рукоять желательно пробка.Длинна не более 6'5".Все!
Це є відвертий відгук?Та це практично сповідь  :crazyfun:

+7

325

Тільки, що передзвонив Віктор, каже, що шокував пів нашого Івачева наноджигом. Казав, що за пів годинки виловив 4 шнурка, пару окуньків і мав пару зрізів. З насадками не заморачувався — мормишки стандартні наноджигові 0,8 г + берклівський мотиль. Але так як в нас народ в основному ще далекий від наноджигу то казав, що як почав монтиляти по чорному Денисовим Мукаєм, спінінгісти постійно, проходячи повз нього запитували
— Мужик, що зацеп? :)
— Та нє, то така проводка.  :D
Але побачивши як Віктор ловить на фоні загального безкльов'я обступили його і довго не могли второпати, як це на спінінг ловити на таку маленьку мормишку. :)

У Віктора виникло питання, що він на цьому спінінгу не може управляти навіть шнурками, із-за цього отримав пару зрізів (треба відмітити, що Мукай Слоу дуже лапшистий).
А в мене питання — чим лапшистіша палка — це завжди краще для наноджигу?

Отредактировано colorprint (2017-03-13 15:51:48)

0

326

colorprint написал(а):

А в мене питання — чим лапшистіша палка — це завжди краще для наноджигу?

Юра, не наноджиг решает какой лапшистости палка лучше, а только ВЫ и условия ловли.

+2

327

colorprint написал(а):

А в мене питання — чим лапшистіша палка — це завжди краще для наноджигу?

Оце гарне запитання і водночас складне.Сам неодноразово задавався цім питанням.Відповісти отак сходу неможливо, тому що немає чітких критеріїв для оцінки м'якості вудки,немає стандартів. Умови лову різні.Що значить дуже м'яке а що швидке?Від чого відштовхуватися? Тут я вважаю є певна дельта при виборі і це добре,тому що під різних людей та різні умови можна підібрати те що задовольнить потреби більшості людей. Наприклад.46' Тенрю ареас дуже м'яка вудка до тогож екстремально коротка,не кожному сподобається, в деяких умовах особливо на річці с захламленим руслом та ще зі стрімкою течією вона взагалі не буде доцільна.Алеж на водосховищі це буде князь-кудрявий! Якщо треба щось більш універсальне то доцільніше буде згадати про щось з більш бистрішим строєм,наприклад массбіт xul...

+3

328

Вадим (Шеф) напиши что такое 46 Ареас, Василий тоже есть чего сказать. Не молчите.

Мое ИМХО такое, что это такая хрень которой бросаешь мормышку на север, а летит оно на юго-восток через левое плечо ...
То есть, если ты на лодке да на необьятном ставке, то кайфуй не хочу. А если тебе надо положить приманку между двух кувшинок и пнем, то лучше уж короткая Белка, и гораздо лучше.

А что касается более жизненного варианта, то 692 Белка (Вадим-Jaret спасибо) делает это все на раз. И дрожь и кач, и Черные и мелкоколебло. Отличный и недорогой вариант Кардифф ХТ который до 1,5 гр.  вообще суперовая палочка. Достаточно часто попадается на распродажах. И мягкий и точный и чуйствительный и нежный и рост 62.  :cool:
Но это для берега!!!

Отредактировано Дикий (2017-03-14 06:07:07)

+1

329

Дикий

Дикий написал(а):

Вадим (Шеф) напиши что такое 46 Ареас

Дикий написал(а):

Мое ИМХО такое, что это такая хрень которой бросаешь мормышку на север, а летит оно на юго-восток через левое плечо

Не совсем . Это больше к 62- му АРЕАСУ подходит . и то при хорошем знакомстве с ним . точность и дальность заброса неплохая . но не снайперская  :dontknow: В ветреную погоду . он живет своей жизнью .
46 - той  за счет  короткого роста более управляемый . Обе модели очень специфичны . для каждодневных рыбалок не подойдут . да и не каждому . даже бывалому микрушнику понравится ихний лапшистый характер  . Вот для души . другое дело  :cool:

+4

330

ШЕФ написал(а):

Вот для души . другое дело

100%!!!Это именно для этого! И для очень тонких лесок :) Да заброс это техника,надрочиться так можно что и в рыбий глаз попадешь с десяти метров.Первый раз берешь в руки,шокирует но потом это нечто! Я когда первый раз отловил 46' через полчаса вернулся к своей палке,то хотел ее переломать через колено,сесть на пенек и тихо заплакать  :crazyfun:

+5


Вы здесь » Мормоджиг » ПРИМЕНЯЕМЫЕ УДОЧКИ 5 » Применяемые удочки.Описание,обсуждение 4.